wordpress themes.

Шепетівські юннати здобули призові місця на Всеукраїнському біологічному форумі «Дотик природи»

IMG_1475 IMG_1477 IMG_1522В перші дні листопада в м. Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, за підтримки Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, відбувся ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи», у якому брали участь шепетівські юннати, представляючи на Форумі натуралістів Хмельниччини.

Участь у заході приймали переможці І етапу – учні загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, студенти вищих навчальних закладів України, які мали досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук. У фіналі Форуму 159 учасників представляли 164 наукових проекти за різними категоріями.

Від Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді юними природолюбами було представлено роботи у категоріях Зоологія та Психологія і здоров’я.

Під час перебігу змагання визначались інноваційні проекти, які заслуговують на впровадження в практичну діяльність людини.

Відповідно до протоколів журі Форуму переможцями і призерами визнано 83 конкурсанти. Делегація юннатів Хмельниччини, як і в попередні роки, знову була серед фаворитів цього популярного в Україні заходу.

Вихованка гуртка «Юний акваріуміст» Коленчук Дарина з роботою «Поведінка та розмноження самки ампулярії в умовах акваріуму» виборола ІІ призове місце, а вихованка гуртка «Юні кінологи» Ігнатова Альона з роботою «Емпатія – як основа для каністерапії, реабілітації людей з особливими потребами» – виборола ІІІ призове місце.

         Як переможці Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» юні шепетівчанки Коленчук Дарина та Ігнатова Альона, разом з іншими фіналістами, отримали від офіційних партнерів Форуму дипломи, призи та подарунки.

         Вітаємо школярів і юннатів Шепетівки та навчальних закладів області зі здобутими призовими місцями і сподіваємось на їх нові яскраві перемоги й здобутки на ниві еколого-натуралістичної творчості та збереження довкілля!